x-bionic®

aquatic sphere

x-bionic® aquatic sphere je miesto pre maximálny športový výkon i vytúžený relax počas celého roka.

Návštevník má k dispozícii 50 m vonkajší olympijský bazén (v letnom období ), 25 m vnútorný bazén, prieplavový rekreačný bazén s rozmanitými vodnými atrakciami ako gejzíry, masážne trysky či „divoká rieka“, vonkajší a vnútorný detský bazén.

Zábavu vám okrem adrenalínovej atrakcie Aquatic Ninja zabezpečia 2 celoročné interiérové tobogany, 2 exteriérové tobogany a 1 rodinná vodná exteriérová šmykľavka.

V rámci svojich vnútorných a vonkajších priestorov, je celá bazénová časť navrhnutá v súlade s požiadavkami Olympijského tréningového centra, vďaka čomu je vhodná na organizáciu tréningových kempov, ako aj organizáciu športových podujatí v plávaní, vodnom póle či synchronizovanom plávaní.

Rezort X-BIONIC® SPHERE ponúka široké možnosti športového vyžitia: trojposchodové fitnescentrum, kryosauna, profesionálny 8 dráhový atletický ovál, 4. dráhový tréningový ovál, pieskové doskočisko, gymnastická hala, futbalový štadión s 2 tréningovými ihriskami, 4 ihriská plážového volejbalu, bikeshareing a požičovňa bicyklov, exkluzívny wellness.

Okrem iného disponuje rezort 4 reštauráciami, 2 barmi, hotelom s 282 izbami a 2 konferenčnými miestnosťami a sálami.

KONTAKT

x-bionic® aquatic sphere
Dubová 33/A
931 01 Šamorín

+421 911 011 701

aquatic@x-bionicsphere.com

www.x-bionicsphere.com