Wellness Hotel

Patince****

Hotel sa nachádza pri najjužnejšej obci Slovenska v kúpeľnom stredisku Patince, na Podunajskej nížine.

V hotelovej reštaurácii si hostia môžu pochutnať na vynikajúcich kulinárskych špecialitách. V hoteli myslia aj na ľudí so špeciálnymi stravovacími potrebami, pre ktorých kuchári pripravia na požiadanie stravu podľa ich potrieb.

Na oživenie dovolenky hotel ponúka rôzne možnosti. Najviac obľúbenou je bazénový svet, ktorý je najväčším zážitkovým krytým bazénom na Slovensku. Termálna voda v bazénovom svete pochádza z prameňa Hévíz, ktorý vyviera z hĺbky 200 m a zohrieva sa na 30-36 ˚C.

Na relaxáciu slúži aj saunový svet, kde nájdete až 5 sáun. Úplne sa uvoľniť vedia hostia pod rukami skúsených masérov alebo pravých thajských masérok. O skrášlenie tela sa s radosťou postarajú skúsené kozmetičky.
Hotel ponúka aj viacero športových aktivít.

Hostia si môžu zahrať tenis, minigolf, beach volejbal, stolný tenis, petanque, bowling, biliard, šípky alebo si prenajať bicykle alebo nordic walking palice. Počas víkendov a tematických pobytov hotel ponúka animačné programy pre detičky.

Hotelový maskot Flippy je veľmi obľúbeným sprievodcom počas aktivít.
Ako jediný hotel na Slovensku má Wellness Hotel Patince**** aj vlastný prístav a vlastnú výletnú loď. Hostia si vedia vychutnať krásy Dunaja nie len z brehu, ale aj z paluby lode.

KONTAKT

Wellness Hotel Patince****
Patince 431
946 39 Patince

+421 918 886 715

recepcia@wellnesspatince.sk

www.wellnesspatince.sk