Vodný park Bešeňová

Termálne srdce Liptova

Vodný park Bešeňová je svojou jedinečnou polohou a termálnou vodou ideálnym miestom na načerpanie stratenej energie.

Pobyt v obľúbenej termálnej vode príjemne spestrí zábava v bazénoch s čírou vodou, ktorá sa nachádza v celoročných aj v letných bazénoch. Hviezdou medzi bazénmi je Bazén s vlnami, ktorý má pozvoľný vstup a načasované vlnobitie.

Pre milovníkov saunovania je k dispozícii nadštandardný saunový svet Harmónia Wellness & Spa – 50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun, v súlade s prepojením na 4 elementy života. Súčasťou saunového komplexu je aj moderný Saunový dóm, kde sa pravidelne konajú jedinečné saunové rituály s hudobnými a svetelnými efektami. Jedná sa o prvú saunu svojho druhu na Slovensku.

Veľmi vyhľadávané sú aj tobogany; 6 z nich sa nachádza v toboganovej veži a ich celková dĺžka je viac ako 1 km. Špeciálne na leto sú otvorené ďalšie bazény a vodné atrakcie: 5 nerezových bazénov s čírou ohrievanou vodou, Raftovanie, Bublina, Potápanie, 5 toboganov aj s 3-dráhovou šmýkačkou.

Súčasťou areálu je aj luxusný wellness hotel Galeria Thermal **** Bešeňová s privátnym prístupom k vonkajším termálnym bazénom. Koncept hotela vychádza z holistickej filozofie a oslovuje náročného návštevníka. Výhodou Hotela Bešeňová*** je jeho umiestnenie, ktoré umožňuje pohodlne prejsť priamo z izby do areálu, aj niekoľkokrát denne. Novinkou v ponuke ubytovania je Hotel Akvamarín****, ktorý nadštandardnými apartmánmi dotvára kolorit tohto výnimočného parku.

KONTAKT

www.besenova.com