THERMALPARK

Nitrava

Thermalpark Nitrava je celoročne otvorené termálne kúpalisko s dlhoročnou tradíciou v pokojnej obci Poľný Kesov, 17 km od Nitry. Návštevníkom sú k dispozícii 3 vonkajšie a 4 vnútorné bazény s termálnou aj netermálnou vodou s teplotou vody 32-40°C otvorené celoročne.

V auguste 2020 bol otvorený Aquapark s vodnými atrakciami pre deti aj dospelých, ktorý je v prevádzke počas letnej sezóny a návštevníci v ňom nájdu veľký Vodný hrad s toboganmi a vodnými atrakciami a bazénom pre deti, Relaxačný bazén s vodným barom, Lenivú rieku a Zážitkový bazén s lezeckou stenou, perličkami a divokou riekou.

Medzi návštevníkmi je obľúbený najmä vonkajší Oddychový bazén s vysoko mineralizovanou termálnou vodou slanej chuti, ktorá priaznivo pôsobí na choroby kĺbov, osteoporózu, cievny systém, kĺby a chrupavky a tiež na pokožku a vlasy.

Súčasťou kúpaliska je Hotel*** ThermalKesov s kapacitou 70 lôžok, v ktorom sa nachádza 26 izieb. Hostia si môžu vybrať z izieb Klasik a Superior.

Návštevníci majú k dispozícii hotelovú reštauráciu s ponukou denného aj stáleho obedového menu a á la carte jedál.

V hoteli ThermalKesov sa nachádza hotelové wellness, kde na milovníkov saunovania čaká fínska sauna, infrasauna a parná sauna, vírivka a ochladzovací bazén. Po procedúrach môžete relaxovať v príjemnom prostredí v oddychovej miestnosti.

KONTAKT

Thermalpark Nitrava
Poľný Kesov 252
95115 Poľný Kesov

+421 37 778 71 44
+421 917 350 615

info@thermalkesov.sk

www.thermalnitrava.sk