Thermalpark Dunajská Streda 

dovolenka ako pri mori!

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalú relaxáciu pre všetky vekové kategórie.

Na ploche 18 hektárov sú návštevníkom k dispozícii štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov. Termálna voda s teplotou do 39 °C, ktorá sa nachádza až v troch bazénoch, má priaznivé účinky hlavne na pohybové ústrojenstvo.

Pre rodiny s deťmi ponúka kúpalisko zábavu predovšetkým v letnom období. Tešiť sa môžu na detský bazén so zábavnou šmykľavkou, toboganovú vežu so siedmimi toboganmi, vodný zážitkový park Wibit na jazere a pestrý animačný program. Milovníci pohybu sú v hlavnej sezóne očakávaní na športových ihriskách ako plážový volejbal, minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, teqball  či vonkajší šach. Prírodné jazero, ktoré je súčasťou kúpaliska, ponúka možnosť na kúpanie, oddych a vodné športy.

Masážne centrum s pestrou ponukou masáží a špeciálnych procedúr a saunový svet zaručia návštevníkom bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.

Thermalpark ponúka svojim návštevníkom možnosť ubytovania priamo v areáli. Možnosti ubytovania nájdete TU. Skočte z izby priamo do bazéna a užite si dovolenku ako pri mori!

KONTAKT

THERMALPARK Dunajská Streda
Gabčíkovská cesta 237/38
929 01 Dunajská Streda

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE
+421 31 551 00 96
+421 907 891 902

HOTEL A PENZIÓNY
+421 31 552 40 91
+421 905 895 964

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE
info@thermalpark.sk

RECEPCIA
recepcia@thermalpark.sk

UBYTOVANIE
Hotel Thermalpark***
Penzión Thermalpark**
Penzión Biely Dom*
Apartmán pri jazere
Kemping Thermalpark