Thermal Corvinus

Veľký Meder

Akvapark vo Veľkom Mederi ponúka príjemný relax, pôžitok z termálnej vody i okúzľujúce vodné zážitky. Výnimočná životodarná hrejivá voda, ktorá tu vyviera, uvoľňuje svalstvo, prináša oddych a revitalizuje celý organizmus.

Návštevníkov čaká v krásnom areáli s rozlohou 8 ha až 13 bazénov s teplotou termálnej vody 25–38°C. O zábavu a adrenalín sa postarajú vnútorné tobogany s kúzelnými svetelnými efektmi, obrovský letný toboganový park, detské i športové ihriská.

Súčasťou veľkolepého letného zážitkového sveta je populárny skokanský bazén s troma skokanskými mostíkmi a piatimi plošinami, lezeckou stenou nad vodou i vodopádmi. K dispozícii je taktiež bazén s názvom „unášajúca rieka“, ktorá obklopuje ostrov s odpočinkovým priestorom, fontánou, relaxačnou jaskyňou s priezračným vodopádom a perličkovým kúpeľom ponúkajúcim fyzickú i psychickú pohodu.

Jednoznačným víťazom zážitkového kúpania v akvaparku je vlnový bazén, v ktorom sa cítite ako vo sviežich vlnách ozajstného azúrového mora. Tento monumentálny bazén je komfortne prepojený s bazénom pre detičky, tie do 10 rokov si môžu užiť aj vodné radovánky v SprayParku.

Pobyt na termálnom kúpalisku vo Veľkom Mederi spríjemňujú aj rôzne animačné programy. Nechýbajú tu ani vyhľadávané stravovacie jednotky fast foodového typu so širokou ponukou obľúbených kulinárskych špecialít.

Termálne kúpalisko a akvapark THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi srdečne očakáva každého, kto si chce užiť vlny a more zážitkov v chránenom prostredí na Slovensku!

KONTAKT

Thermal Corvinus Veľký Meder
Promenádna ul. 3221/20
932 01 Veľký Meder

+421 31 555 21 04