Dobrodružstvo a zábava

TATRALANDIA

Aquapark Tatralandia to je dobrodružstvo a zábava v objatí najvyšších vrcholov Slovenska.

V lete tu nájdete až 28 toboganov a šmýkačiek rôznych obťažností, z ktorých 6 je dostupných celoročne. Výnimočné sú najmä dva nové prírastky a to tobogany Delphin a 4Family. Jazdí sa na nich na raftoch pre 4 osoby, ktoré po jazde vyvezie späť do výšin moderný dopravník.

V lete na vás čaká 14 bazénov s termálnou, čírou aj slanou vodou. Bazény sú doplnené vodnými hojdačkami, umelým dažďom, vzduchovými gejzírmi, sedením, chrličmi či clonami, plaveckými dráhami, masážami chrbta a nôh. Celoročná hala Tropical Paradise je ideálnou voľbou pre tropickú dovolenku kedykoľvek počas roka vďaka kombinácii unikátnej strešnej fólie, teplote vzduchu nad 30 oC, živým rastlinám, slanej a čírej vody, bazénu na šnorchlovanie. Pocit dovolenky pri mori ešte umocní Surf Waves Tatralandia, jediný slovenský indoor surf simulátor, ktorý ponúka bezpečné surfovanie, pod stálym dozor skúseného inštruktora.

Po zábave prichádza na rad oddych a regenerácia v Keltskom saunovom svete, čo je komplex 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr alebo vo Wellness Centre, ktoré ponúka širokú paletu rôznych masáží, zábalov či peelingov.

Len pár metrov od aquaparku je ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia, kde na dovolenkárov čaká atraktívne ubytovanie na súkromí, v samostatných bungalovoch alebo apartmánoch s kapacitou až 700 lôžok. Ubytovaní hostia môžu počas pobytu aj viackrát denne vychutnať zábavu v Tatralandii.

KONTAKT