SPA & Wellness

Hotel Orchidea***

Vyberte sa na dovolenku do Veľkého Medera! Toto malé mesto sa nachádza v južnej časti Žitného ostrova. Vyznačuje sa tým, že má najviac slnečných dní v roku. Pýši sa aj známym termalparkom – Thermal Corvinus. Obľúbené termálne kúpalisko očakáva svojich hostí celoročne. Svojich návštevníkov láka rozmanitou ponukou služieb, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

Oproti areálu oddychového zariadenia sa nachádza obľúbený SPA & Wellness Hotel Orchidea***. Interiér hotela zahŕňa tridsaťpäť plne vybavených izieb s televízorom, telefónom, chladničkou, trezorom a internetovým pripojením. Súčasťou ubytovania je parkovacie miesto v priestoroch areálu.

V hotelovej ponuke sú rôzne typy komfortných izieb s dvojlôžkovými posteľami s možnosťou prístelky a s balkónom s výhľadom na areál Termalparku. Okrem toho hotel ponúka 2 priestranné rodinné apartmány.
Hotel okrem kvalitného ubytovania ponúka pre svojich hostí vstup do wellness centra – hotelového bazéna, vírivky a saunového sveta. Taktiež ponúka aj širokú škálu masáží a kozmetických procedúr.

V stravovacej ponuke je polpenzia alebo À la carte. Ochutnať môžete špeciality medzinárodnej, slovenskej a maďarskej kuchyne, a určite si vyberiete aj zo širokej ponuky exkluzívnych vín z pivnice Topoľčianky.

KONTAKT

SPA & Wellness Hotel Orchidea***
Rozmarínová 3326/2
932 01 Veľký Meder

+421 31 591 9001

hotelorchidea@hotelorchidea.sk

www.hotelorchidea.sk