Aquaruthenia

Aquaruthenia ponúka v rámci celoročného areálu tri bazény – relaxačný, masážny a rodinný.

Relaxačný bazén s vodnou hojdačkou a divokou riekou s chrličmi je obľúbený u malých i veľkých. Jej súčasťou je veľká šmýkačka a masážne lavice s vodnými tryskami. Na svoje si prídu aj plavci, nakoľko v relaxačnom bazéne je miesto aj na plávanie.

Masážny bazén s masážnymi lavicami a tryskami zaručia relax a oddych po náročnom dni.
Rodinný bazén disponuje s množstvom atrakcií pre najmenších, ako sú rozličné vodné šmýkačky. Pre deti je k dispozícii aj detský kútik a skákací hrad.

Dokonalý relax zabezpečí soľná jaskyňa, ktorá podporuje imunitu a zdravie, kneippov kúpeľ pre uvoľnenie a masáž nôh a saunový svet s parnou saunu, veľkou fínskou saunou a infra saunou.

Kaviareň v areáli zabezpečí, že Vás neprekvapí hlad, ani smäd.

Letný areál ponúka ďalších 6 bazénov, plavecký, dojazdový, bazén s umelými vlnami, detský bazén s mini šmýkačkou, oddychový a rodinný bazén. Pre všetkých, ktorí túžia po štipke adrenalínu sú k dispozícii tobogany a rôzne šmýkačky, umelé vlny, ale aj nafukovacie hrady. Ponuku kúpaliska dopĺňa bohatý športový a kultúrny program, v rámci ktorého si návštevníci môžu vyskúšať Aquagym a zabaviť sa na mini aquadisco s animátormi. Pre najmenších je k dispozícii detské ihrisko so šmýkačkami a hojdačkami.

Na svoje si prídu aj športovci, na ktorých čakajú dve plážové volejbalové ihriská, ping-pong, futbal, trampolíny. V areáli sa nachádza niekoľko bufetov s občerstvením.

KONTAKT

Aquaruthenia
Bardejovská 37
089 01 Svidník

+421 918 548 882

recepcia@aquaruthenia.sk

www.aquaruthenia.sk