AQUPARK TRNAVA

Relax a zábava
v dokonalom prostredí

 

Moderný, výnimočný a medzi ľuďmi čoraz viac obľúbený vodný a wellness komplex sa nachádza v srdci historického centra Trnavy – Malého Ríma. Poskytuje nekonečné množstvo aktivít, zábavy a oddychu, pre všetky vekové kategórie.

Aquapark Trnava má k dispozícii vnútornú (celoročnú) a vonkajšiu (sezónnu) časť prevádzky. V rámci celoročnej prevádzky môžu návštevníci využívať vnútorné bazény a saunový svet. Vo vonkajšej sa nachádza moderný nerezový bazén, ktorý bol vybudovaný a spustený do prevádzky v roku 2016 z pôvodného starého kúpaliska Slávia.

Teplota všetkých bazénov sa pohybuje od 28 do 38 stupňov a rozdelené sú do viacerých sekcií,  s vodnými atrakciami, plavecká. V časti pre oddych. sa nachádzajú vodné trysky a ležadlá.  

Nezabudli sme na našich najmenších návštevníkov, v detskom bazéne je voda špeciálne upravená pre detskú pokožku. Počas sviatkov, víkendov a letných dní sa deťom venujú naši animátori.  Súčasťou ich zábavného programu sú rôzne súťaže, hry, maľovanie na tvár, cvičenie vo vode a  disko s Čumpelovcami.

Vo  vnútornej časti areálu je k dispozícii bar a reštaurácia a vo vonkajšej časti vodný bar, stánok so zmrzlinou, kaviareň a bufet s fantastickými domácimi langošmi.

Saunový svet – celoročná prevádzka

Aquapark Trnava ponúka celoročne vstup do saunového sveta, ktorý je dokonalým miestom na oddych a regeneráciu nielen tela, ale aj mysle. Sú tu rôzne druhy sáun, vírivky a oddychová miestnosť. Návštevníci môžu využiť aj doplnkové služby, klasické alebo thajské masáže, či novinku – Pravú soľnú jaskyňu. Všetky potrebné informácie sú dostupné na www.aquaparktrnava.sk , kde nájdete aj kontakt na objednávky.

Vodný svet denne od 9:00 do 21:00

Saunový svet denne od 10:00 do 21:00

 

KONTAKT

AQUAPARK TRNAVA
Rybníková 16
917 01 Trnava

+421 940 631 962

recepcia@aquaparktrnava.sk

www.aquaparktrnava.sk