Aquapark

SENEC

Aquapark Senec je situovaný na Slnečných jazerách a je otvorený celoročne. Ponúka zábavu pre všetky vekové kategórie, ale predovšetkým pre rodiny s deťmi. Okrem plávania a zábavy na najfarebnejších toboganoch na Slovensku si návštevníci môžu oddýchnuť v saunovom svete SAI Wellness s 8 rôznymi saunami a vírivkami.

V Aquaparku Senec sa nachádza 7 bazénov a 11 toboganov s teplotou vody od 24 do 38 stupňov Celzia.

Počas letnej prevádzky je pre návštevníkov pripravený vonkajší areál, kde sa nachádzajú tobogany, bazény, atrakcie pre deti ako je skákací hrad, detské ihrisko, farebná penová párty každý deň. O zábavu sa tiež starajú vyškolení animátori a maskot Hrošík Paul.

Hladní  V Aquaparku Senec určite neostanete. Môžete sa tešiť na návštevu hlavnej reštaurácie s výhľadom na celý letný areál alebo vonkajších bufetov ako je PIZZA, GRIL, BURGER, alebo obľúbená sladká PALACINKA.  Nájdete tu modernú aj tradičnú európsku kuchyňu, teplé jedlá, ale aj čerstvé šaláty a dezerty.

Aquapark Senec znamená tiež relax a oddych. Nachádza sa tu saunový svet SAI Wellness, ktorý je otvorený celoročne. Počas zimnej sezóny prebiehajú wellness večery každý piatok a sobotu, dámske dni, kedy je priestor vyhradený len pre dámy.

V SAI Wellness si tiež môžete vychutnať masáže a saunové ceremoniály každú hodinu s vyškoleným saunamajstrom.

Aquapark Senec je prepojený s baby friendly hotelom Senec**** , ktorý sa nachádza oproti Aquaparku. Návštevníci tohto hotela majú vstup do Aquaparku v rámci svojich pobytových balíčkov v cene.

Organizujeme firemné podujatia, ako napríklad piknik, kedy je samozrejmosťou je privátna zóna a špičkový gastro servis.

KONTAKT

Slnečné jazerá – sever
903 01, Senec

+421 2 20 20 60 60

info@aquaparksenec.sk

www.aquaparksenec.sk